Poznaj bliżej Niepubliczne Przedszkole „Z Uśmiechem”

Nauczycielka prowadząca zajęcia dzieciomNasze przedszkole powstało z miłości do dzieci. Chcieliśmy bowiem stworzyć w Siedlcach przyjazną przestrzeń, która będzie otwarta na potrzeby najmłodszych.

Mamy świadomość, iż początkowy okres rozwoju dziecka to jeden z ważniejszych, o ile nie najważniejszy etap, który będzie rzutował na dalsze, dorosłe życie. Z tego też względu przykładamy ogromną wagę nie tylko do realizowania podstawy programowej i zajęć edukacyjnych. Wspieramy naszych podopiecznych również w kształtowania innych przydatnych umiejętności oraz w rozwijaniu indywidualnych pasji. Nie chcemy, aby przedszkole i nauka już od najmłodszych lat kojarzyła się dziecku z przykrym obowiązkiem, ale jako sposób na odkrywanie ciekawych zagadnień i przekraczanie barier.

Zapewniamy miłą atmosferę, pełną zrozumienia. Do wszystkich dzieci podchodzimy w sposób indywidualny, poświęcając im odpowiednią ilość czasu. Dzięki temu każdy maluch codziennie opuszcza nasze przedszkole „Z Uśmiechem”.

Przedszkole 01
Przedszkole 02