Informacje o Niepublicznym Przedszkolu „Z Uśmiechem” w Siedlcach

„Z Uśmiechem” to miejsce przyjazne dzieciom. Stworzyliśmy bowiem przestrzeń, w której skupiamy się na całościowym wspieraniu i wspomaganiu rozwoju najmłodszych.

W ramach naszych działań realizujemy podstawę programową oraz ciekawe zajęcia edukacyjne. Pracujemy w małych grupach, co pozwala nam poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu dziecku. Dostosowujemy plan dnia do indywidualnych możliwości intelektualnych podopiecznych, tak aby każdy czuł się w naszym przedszkolu zaopiekowany oraz potraktowany z dużą dozą zrozumienia.

Zapewniamy opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz specjalistów z różnych dziedzin, którzy są doskonałym wsparciem dla pedagogów prowadzących. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.