Oferta edukacyjna Niepublicznego Przedszkola „Z Uśmiechem”

Nauczycielka prowadząca zajęcia dzieciomWybór przedszkola to ogromna odpowiedzialność, jaką na swoje barki muszą przyjąć zatroskani opiekunowie. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców stworzyliśmy przedszkole „Z Uśmiechem”, którego oferta edukacyjna z pewnością przypadnie do gustu każdemu.

Stawiamy na małe grupy dzieci, w których zdecydowanie łatwiej można zauważyć indywidualny potencjał każdego dziecka. Dzięki temu nauczyciele są w stanie zaproponować różne formy pracy, które będą dostosowane do różnych charakterów, upodobań i stanów emocjonalnych maluchów. Naszym podopiecznym proponujemy zajęcia dydaktyczne, plastyczne, muzyczne i ruchowe oraz lekcje języka angielskiego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zadbać o wszechstronny rozwój dzieci.

Z uwagi na lokalizację naszej placówki, ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Siedlec.

Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6.30-18.30. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do terminarza pracujących rodziców.

W skład czesnego wchodzą:

• zajęcia logopedyczne, logorytmiczne
  • 2 razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego,
  • zajęcia taneczno- rozwojowe Roar Dance -obudź w sobie Lwa! Prowadzone przez Centrum Ekspresja https://www.centrumekspresja.pl/roardance/
  • zajęcia twórcze,
  • zajęcia dydaktyczne

Program i zajęcia edukacyjne

Chłopiec w okularach i białej koszulceW naszym przedszkolu uczymy dzieci poprzez zabawę. Wykorzystujemy różne formy pracy, które są ciekawe i interesujące dla najmłodszych. Dzięki nim jesteśmy w stanie przekazać dzieciom najważniejsze umiejętności w przyjazny sposób.

Program nauczania dopasowujemy do poziomu rozwojowego dzieci, tak aby zajęcia edukacyjne nie były zanadto trudne, ale aby jednocześnie stanowiły pewnego rodzaju wyzwanie. Przekraczanie własnych barier daje bowiem maluchom ogrom satysfakcji. Oprócz standardowych zajęć, które odbywają się każdego dnia w grupach, zapewniamy także wsparcie indywidualne. Nauczyciele prowadzą ćwiczenia wyrównawcze, dzięki którym dzieci w szybkim tempie nadrabiają zaległości.

Oprócz tego naszym podopiecznym zapewniamy szereg zajęć dodatkowych. Dzięki nim dzieci uczą się języka angielskiego oraz kształtują umiejętności plastyczne i muzyczne. Nauka odbywa się oczywiście w przyjaznej atmosferze, dzięki której dzieci w przystępny sposób przyswajają niezbędną wiedzę.